VarováníMražené krmivo pro akvarijní ryby pocházející z prvních originálních ekologických chovů

Společnost IT-Ichthyo tropic se kterou spolupracujeme je opravdovým specialistou v chovu, lovu a samotném balení živé i mražené potravy pro akvarijní ryby. Snaha zvednout popularitu a zdraví chovaných  rybiček v Evropských akvárií, zabezpečit co nejpřirozenější přísun potravy a tím i celkové zdraví Vašich ploutvonohých miláčků je v  naším prvořadým cílem.      

Náš společný projekt rychle dokázal, že bude velice úspěšný…..      

Mezinárodní tým je připravený Vás zásobovat rozsáhlým výběrem zooplanktonu a krmných směsí v blistrech či polyetylenových zip-lock sáčcích.  Atraktivní, hygienické a praktické balení vytváří dokonalý celek k prodeji, skladování, snadné obsluze nejen pro velkoobchodníky a maloobchoníky, ale i nadšence a hobbysty.      

Díky nespočtu odchovných zařízení po celém světě ( Thajsko, Laos, Čína, Kanada, Mexiko, USA, Rusko, Ukrajina, Polsko……) Vám všem máme opravdu co nabídnout.  V moderních balicích a logistických centrech v těchto destinacích můžeme chovanou potravu importovat na Evropský trh a nyní sním zaujmou své postavení i v České republice. S rozsáhlým sortimentem bleskurychle ( dusíkem ) mraženým  zbožím, jsme schopni nabídnout širokou škálu přírodních výživ v podobě vlastních receptur mixů nebo jednotlivých druhů zooplanktonu.  To udržuje nejen dokonalý zdravotní stav Vašich akvarijních živočichu a i jejich případnou reprodukci. Naše mražené krmivo je dodáváno pro český trh v BLISTRECH (100Gr), „ČOKOLÁDÁCH“ (100Gr)  ale rovněž v  baleních vhodných převážně pro chovatele ZIP-LOCK ( 500Gr) a BLOK (5 Kg). Všemi  sklady našeho dodavatele denně proplují tisíce kg mražené potravy putující zákazníkům po celé EU, ale i USA či Japonska.      

Složitým procesem selektujeme ten nejkvalitnější plankton a dále držíme na průtokových nádržích s vitaminizovanou a jinak obohacenou vodou po dobu nejméně 7 dní před zamražením. Před každým balením probíhá velice přísná karanténa, kde naši specialisté  ve stanovených intervalech testují kondici, čistotu a stav krmiva, aby se zamezilo jakémukoli projevu viru, onemocnění či parazitů. Voda používaná před i v průběhu balení je filtrována přes zeolit a poté obohacena o směs solí, minerálů, stopových prvků a dále upravena dle fyziologických potřeb daného druhu krmení. Obaly nám dodávané na zakázku jsou vyrobeny z materiálů podléhajícím přísným kritériím veterinárních institutů EU.  Přizpůsobili jsme balící technologii a výživu našeho krmiva, skrze dlouholetý výzkum a jsme schopni zaručit oboje. Veterinární hygienu a ekologickou nezávadnost. Dále garantujeme vitamínový obsah, kvalitu, nutriční hodnoty, vlastnosti chuti a vůně vztahující se k danému druhu krmiva.  To se týká jak živé tak mražené potravy.

Přírodní krmivo pomáhá Vašim akvarijním rybám žít v přirozenějším prostředí.

Spousta nemocí, kterými akvarijní ryby trpí, nejsou způsobeny pouze nedostatkem vitamínů nekvalitní stravou, ale i nedostatkem pohybu ryb, které nekvalitní krmivo podporuje.  Nemoci mohou být také zapříčiněny překrmováním ryb, které je často projevem leností naší vlastní. Jedině kvalitní mražené a živé krmivo přiměje rybu být aktivní. A to je to nejdůležitější. ( Dr. Helmut Dittmars, DATZ 1/96, str. 49 )  

Pokuste se stejně jako mi pochopit potřeby živočichů ve Vašich akváriích.