Varování

Aquarium Glaser

Společnost Aquarium Glaser GmbH působí na německém trhu již od roku 1984. Od počátku její ho založení byl směr zcela jasný. Dovoz raritních ryb za celého světa. Díky tomuto směru se společnost Aquarium Glaser vryla do podvědomí celé Evropy a stala se jedním z největších importérů akvarijních ryby na světě. Dnes se skládá z více než 35-ti členého týmy naprostých profesionálů a odporníků na ichtyologii.

Obchodním krédem je import akvarijních ryb ze všech kontinentu ale i podpora domácí evropské produkce. Ve více než třech tisících akváriích a asi 100 kubíkových betonových nádržích zde běžně naleznete více jak jeden milion ryb.

Za celou obchodní cestu prošlo rukama Aquarium Glaser více než dvanáct tisíc druhů a variant akvarijních ryb. Z toho běžně najdete cca 1000 druhů a variant skladem. Tým odborníků a profesionálních veterinářů se stará o stoprocentní zdravotní stav nabízených ryb. Zajímavostí, která se nedala přehlédnout při mé krátké stáži, je enormní důraz na kvalitu a parametry vody, ale hlavně na složení a rozmanitost krmení.

Po celou dobu působení na světovém trhu hledá tato společnost stále nové a nové druhy a varianty tropických ryb. Byl jsem ujištěn, že v tom budou ještě intenzivněji pracovat v budoucnosti, vždy však v souladu s mezinárodními a lokálními veterinárními zákony pro ochranu přírody. Importy všech ryb jsou založeny na dlouhodobé spolupráci s těmi nejlepšími exportéry na světovém trhu. V mnoha případech se velice úzce podílejí na rozvoji kvalitního uskladnění, šetrném odchytu a následném transportu do lokálních skladů. I díky tomu se Aquarium Glaser stal renomovaným partnerem mnoha zoologických zahrad, veřejných akvárií, ale i přírodovědných institutů a světových vědců.

Po několikaleté obchodní spolupráci firmy AQUAMASTER a Aquarium Glaser GmbH jsme došli ke společné dohodě o otevření distribučního kanálu pro ČR. Firma AQUAMASTER nyní nabídne přímé importy ryb jak pro naše velkoobchodní odběratele, tak i pro běžné akvaristy, kterým nestačí nabídka obchodní sítě v ČR. K dispozici bude kompletní sortiment Aquarium Glaser GmbH z jeho zařízení v Německu a také nabídka importů z destinací, po celém světě.
AQUAMASTER pro Vás zajistí řádné objednání, zaplacení a převoz ryb do ČR. Éra překupníků a nejistých mezičlánků končí.
Toužíte po nových barevných variantách ryb od chovatelů z Jihovýchodní Asie nebo po rybách odchycených z přírody v Jižní Americe? V tom případě neváhejte kontaktovat firmu AQUAMASTER a my, ve spolupráci s Aquarium Glaser GmbH, pomůžeme Vaše přání splnit.

Jiří Kudrna

gebaude-aquarium-glaser

Firma42006 050 Firma42006 053